Pasadena príbeh

Pasadena je nová módna značka vkusného oblečenia a doplnkov pre ženy a deti. Pasadenou chcem zákazníčky v prvom rade potešiť a ponúknuť im únik zo všednosti.

K názvu značky ma inšpirovalo kalifornské mesto, ktoré je prežiarené slnkom a naplné životom. Presne taká má byť aj moja/vaša Pasadena. Verím, že s Pasadenou zažiarite a naplní vás radosťou a životom.

Zuzka Staňová

Pasadena výroba

Produkty značky Pasadena sú vyrábané šikovnými krajčírkami zo Slovenska a každý kamienok je položený rukami zakladateľky značky.

Každému kúsku tovaru sa venujeme individuálne, vďaka čomu sa vytvára priestor na kvalitné spracovanie a detaily. Výroba produktu začína až s konkrétnou objednávkou.

Pasadena pomáha

V Pasadena veríme, že by naše aktivity v práci a živote mali prinášať úžitok okoliu, ktorého sme súčasťou a aj tým, ktorí sú odkázaní na našu pomoc.

V spolupráci s organizáciou Zem detí sme sa preto rozhodli pomáhať každou objednávkou deťom, ktorým osud nedoprial pocit rodinného zázemia a kvalitného sociálneho zabezpečenia. Možnosťami, ktoré máme, chceme aspoň takouto troškou robiť svet lepším miestom pre život.

Napísali nám