Garden party

Ako usporiadať dokonalú rozlúčku so slobodou?

Chystáte sa organizovať rozlúčku so slobodou sebe ako
nastávajúcej neveste, alebo ju plánujete usporiadať svojej dobrej kamarátke?

Poradíme Vám ako na to.

Ako začať, kde ju usporiadať a ako z nej urobiť nezabudnuteľný zážitok nielen pre budúcu nevestu, ale aj pre ostatné účastníčky oslavy.

Družičky

1. Stanovenie hlavnej organizátorky

Rozlúčku so slobodou by mala mať na starosť jedna osoba, ktorá bude hlavná organizátorkou. Odporúčame však rozdeliť jednotlivé úlohy organizátorky aj medzi ostatné účastníčky, aby Vám usporadúvanie oslavy neprerástlo cez hlavu.

Táto osoba slúži ako tzv. koordinátorka, ktorá kombinuje požiadavky nevesty s predstavami ostatných účastníčok oslavy a zároveň sleduje stanovený rozpočet.

2. Účastníčky rozlúčky

Pokiaľ nevestu poznáte ako vlastnú dlaň, má rada prekvapenia a ani len netuší, že jej rozlúčku organizujete, môžete si dovoliť prekvapiť ju a vytvoriť zoznam pozvaných hostí sama.

Vo väčšine prípadov, však nevesta pri tvorbe zoznamu hostí spolupracuje predovšetkým preto, aby ste sa vyhli nedorozumeniam a nezabudli pozvať niekoho, kto by na rozlúčke rozhodne chýbať nemal.

3. Koncept rozlúčky

Určenie konceptu je jednou z kľúčových úloh, pokiaľ túžite po dokonale usporiadanej rozlúčke s jednotnou tématikou. Medzi obľúbené tematiky v poslednom období patria rozlúčky v štýle garden party, pikniku, retro, glam, wellness party, vintage.

V rámci konceptu rozlúčky sa zvykne určovať aj dress code pre nevestu a ostatné sláviace dámy.

Obľúbenými doplnkami sú šerpy, ktoré označujú nevestu a jej tím, vďaka ktorým docielite farebné zjednotenie a zároveň Vám ostane krásna pamiatka na tento výnimočný deň.

Garden party
Garden party
wellness
Wellness party
Glamour party

4. Rozpočet

Na začiatku je veľmi dôležité dohodnúť sa so všetkými účastníčkami na jasnom rozpočte na výzdobu, darček a prípadný prenájom
priestoru, tak aby to všetkým vyhovovalo.

darcek pre nevestu

5. Darčeky

V prípade darčekov je veľmi dôležité dohodnúť sa, či nevestu obdarujete viacerými maličkosťami alebo jedným hodnotnejším darom.

Medzi obľúbené darčeky patria jemné šperky, sexy doplnky na svadobnú noc alebo saténové županiky s nápisom Bride/Nevesta.

Dokonalým darčekom pre budúcu nevestu je aj BRIDEBOX, kde budúca nevesta nájde všetko čo potrebuje či už na rozlúčku so slobodou, ale bude jej dokonalým sprievodcom aj počas svadobného dňa.

6. Miesto

V závislosti od rozpočtu a konceptu treba zvoliť aj miesto. S vyšším rozpočtom si môžete prenajať miestnosť v reštaurácii alebo relaxačnú miestnosť v spa spolu s procedúrami.

V letných mesiacoch môžete využiť verejné priestranstvá ako parky či lúky. Rozlúčku so slobodou môžete kľudne zorganizovať aj doma, čím znížite náklady a všetko potrebné budete mať hneď poruke.

7. Program

Najdôležitejšou súčasťou celého dňa a večera je program.

Najefektívnejšie je zvoliť si na začiatok svadobné hry, ktoré uvoľnia atmosféru a prelomia ľady aj medzi účastníčkami oslavy, ktoré sa doposiaľ nepoznali.

 

Zvyšok už necháme na Vás a Vašej fantázii. Pevne veríme, že vďaka nášmu jednoduchému manuálu na nič dôležité nezabudnete a užijete si rozlúčku podľa Vašich predstáv.

Nezabudnite si však celý priebeh rozlúčky zaznamenať na fotografiách, aby ste si tieto krásne momenty mohli kedykoľvek pripomenúť.

Budeme radi ak sa s Vašimi zážitkami a fotografiami z rozlúčky so slobodou a doplnkami značky PASADENA podelíte na našich sociálnych sieťach.       

Vaša PASADENA

FB: pasadena.sk

IG: @pasadena.sk